En çok dinlenen hip hop, rap, trap sanatçıları
Son güncelleme: 30 Ocak 2023
Sanatçı Aylık Dinleyici Takipçi
MERO4,802,2872,011,786
Ezhel4,507,2325,507,317
UZI4,497,6372,426,783
Lvbel C54,102,2291,084,398
Murda3,950,4821,290,780
Güneş3,867,926270,694
Sefo3,668,6671,647,763
cakal3,082,9411,392,354
Mavi2,966,512138,474
Reckol2,797,624451,744
Motive2,648,532449,360
Heijan2,554,5841,057,411
Gazapizm2,545,8873,545,488
Velet2,373,9051,134,377
BEGE2,349,842695,366
BLOK32,119,22748,548
DEHA INC.2,084,02553,225
Ati2422,078,603409,893
No.12,039,1721,996,635
Şanışer2,003,8781,076,306
ALIZADE1,823,08551,160
Batuflex1,800,715758,858
Ceza1,797,9613,231,451
Patron1,789,9431,153,813
Kozmos1,743,29184,270
Sagopa Kajmer1,670,3863,303,512
Ozbi1,641,173504,371
Anıl Piyancı1,627,9731,025,560
Kubilay Karça1,619,772129,600
Lil Zey1,551,135316,510
Jako1,520,06816,782
Organize1,432,458308,138
Halodayı1,276,12269,292
Bedo1,217,248278,465
Kum1,177,30037,647
Ben Fero1,158,6372,601,267
Yung Ouzo1,102,54770,928
Burry Soprano1,086,08771,285
Lia Shine1,078,894198,701
Aspova1,076,599356,518
Diyar Pala1,069,041555,924
Şehinşah1,057,6361,275,267
Canbay & Wolker1,039,9611,137,099
Yener Çevik1,029,274695,191
Revart1,006,59247,782
Eypio1,005,9891,225,076
Contra1,005,248968,551
Norm Ender1,005,0861,766,427
Hidra988,091605,460
Jefe928,70126,788
Taladro900,222960,416
Rota897,153198,854
Khontkar892,214848,930
Murda757,492976
Aksan698,37061,966
Esat Bargun686,170161,248
Defkhan654,841250,333
Tefo643,64027,213
Ceg628,767635,148
Bixi Blake623,81041,085
Stabil601,401337,738
Kuty594,91120,720
Tuhan564,90191,314
Zen-G546,064179,843
Vio534,114130,126
Ahiyan529,720127,312
Stap507,98671,458
Boramess490,69328,073
Şam479,781154,492
Massaka475,529297,459
Killa Hakan473,960271,354
Tepki465,175312,631
Xir464,541355,786
Modd459,99127,131
Sehabe448,276261,248
Cash Flow446,166202,110
Keişan442,702253,818
Aqtaii440,19550,928
13 Killoki436,2369,441
Allame436,233393,888
Jeff Redd436,12413,401
Ravend414,97450,117
Sansar Salvo412,278374,312
Chef Bi376,68036,654
Canfeza376,534278,175
Alper Ayyıldız354,024100,854
Dr. Fuchs352,991104,512
Çağrı Sinci347,88684,212
MAW318,02875,923
KÖK$VL314,79671,366
Ramiz300,24045,372
Decrat298,32629,299
Karaçalı295,63983,307
GNG294,76057,936
Defa278,2297,146
Tankurt Manas274,442493,607
Aerro273,3253,138
Saian270,448225,538
Ados260,631211,001
Sokrat St255,220315,922
Keskin249,23587,797
İmpala248,33485,088
Baneva246,86569,994
Elanur240,759164,997
İzah238,22212,302
Kayra231,99335,808
Isyan Tetick231,39018,135
Mceyn225,8325,459
Cioman223,19432,895
Joker218,624159,294
Hayki209,191267,205
Alba207,01613,392
Fuat205,312161,622
Asil Slang204,98032,456
Ohash204,10737,917
Orkundk200,37052,768
Etki199,0765,079
Istanbul Trip192,452314,906
FRO183,06421,078
Kolera178,983384,860
UMK176,78322,558
Grogi173,847125,144
Deniz Sungur166,5416,261
MRF164,314133,105
Şenol Evgi HD162,97915,059
Mode XL150,371138,020
Kezzo149,537180,168
Bilici147,4024,515
Yase141,84931,714
Da Poet137,86371,110
Kanove136,7359,094
Azap HG135,379211,100
Kamufle124,023156,580
Tahribad-ı İsyan122,464172,254
Maestro118,68069,863
Rozz Kalliope117,15033,971
Aga B101,434128,585
Myndless Grimes100,4454,705
SWIRF99,8553,925
Doğa99,400382
EVA99,0903,931
Todorov98,7443,261
Server Uraz95,788199,939
Ayben90,682258,459
Muşta89,914196,768
Yeis Sensura88,84079,087
Metth87,68368,677
90 BPM78,95761,041
Noise76,9521,254
Cult35275,7572,944
Pit1073,62799,446
D372,2732,878
Zeyd71,41315,581
Ben Büdü70,7923,548
Merve Yalçın69,974157,890
Fery69,86759,541
RUBY69,6948,096
Beta Berk Bayındır68,727113,007
2run64,2791,024
K'st64,04812,772
Rapozof63,46058,733
Kodes Kahra62,2822,083
Cegıd59,734207,690
Eytan59,5882,302
Sakorphe58,0067,718
Önder Şahin57,9912,238
Emboli57,3699,350
Aishe56,4112,633
Silahsız Kuvvet51,68857,242
Dilde50,8424,330
Sorgu48,8974,707
Geeflow48,69517,832
Venus8846,05611,946
Sayedar45,66038,054
Emar Hoca43,33331,353
Rüzgar42,9799,918
Grifon42,1704,270
Taki41,1546,113
Hazel40,7728,446
Kodes40,01950,880
Mirac39,10315,151
Berfin Mis39,07242,874
Revios39,04313,563
Ağaçkakan38,11627,680
ASLVN38,0721,430
Dipnot36,0682,994
Resul Aydemir35,67810,431
Oldeaf33,50110,223
Tutsak33,37331,217
amo31,2343,673
Su El Roman31,0703,106
Kst30,3737,948
İndigo29,6129,401
Gros29,0335,277
Abluka Alarm28,88843,420
Santi Aka Universe26,3225,698
Monoman24,8643,052
Siirbaz24,72661,500
Elleran Elvis24,62476,186
Farazi V Kayra24,48657,590
Gxblin23,3413,371
Kool Jane22,8701,485
Zeus Kabadayı20,45594,846
Sanjar Music20,2103,691
Evren Besta18,27137,258
Zena17,51410,899
Merdiven Crew17,1614,059
Idyl16,2691,761
Kimera16,0791,222
Selo16,0126,027
Sirhot15,18513,216
Harun Adil15,1576,765
Gına14,0453,727
Ressira13,9423,527
UUR13,64126,661
İstanbul Attack13,39618,319
Per13,2751,864
Lil Owlin13,2741,474
İntizam12,9714,174
Codex11,9394,255
Tolga İnci11,684189
Halko10,1242,551
Radansa9,91627,891
Gökçe Özgül9,6722,692
Diaz Dizzy9,34417,850
Des9,118524
Lider8,5964,398
RSPC8,1748,213
Kürşat Juan8,16592,638
zei8,035401
Denizin7,4973,240
aia7,3833,938
Necip Mahfuz6,5223,028
mir6,303675
Berke Juan6,014117,215
Miğfemiral5,88966,549
Raziel Nisroc5,7624,103
Yaren Alaca5,706114,929
Benan5,557271
Grejuva5,3074,372
Nasihat5,3021,418
Merco5,177942
AYDEED5,1421,510
Yılmaz Onur5,088362
Radikal4,855891
Strach4,552816
Pi4,4153,743
Eksi244,3503,456
Enemy One4,191862
Zenka Mysterio3,87212,263
Echo Masta3,868634
Derya3,6583,767
Volt Raiden3,50942
Harpya3,038481
Janset2,9691,349
Chain-B2,805887
Ayşe Betül2,7921,235
Dramelodi Project2,5479,786
Başkan2,531117
Eda Çom2,4571,220
Oléin2,412529
Sahtekar2,40113,080
Drina2,090426
Medusa2,0863,253
Perma2,014354
Mt Beyazkin1,9012,264
Muasır1,6965,295
NİL1,683303
Şahsi1,680903
Fuchs1,58447,062
$lamic Force1,4962,070
Hira1,429571
Tahribat1,429120
Sürveyan1,387508
Allin1,351887
Duygu Aycan1,32232,597
Bvtu1,311323
Evren Penez1,2741,444
Dapila1,251709
Sahtiyan1,23924,779
Raffine1,1419,724
ECE9212,029
Mist Efesya871418
Notra7491,342
LAL742518
naperva*717227
Bassel Hallak711231
Barbo Rose708214
Nihayet692900
Cxngxvxr6355,396
Prozac Cyber608141
Zeval573134
Derin Darbe52812,962
Mak516102
Gizem Arı479246
Akdeniz Coast4771,031
KARL46078
Emre Ogden432297
MN 696422333
Emre Baransel3928,658
Seda Gazioğlu377123
Forte3681,228
seli365290
Varmeta323117
Aslı27914
Canka246503
Kurt Larsen23868
Gepp21495
Buğra Milat18086
Young Mercy17585
Firsthan1533,070
Sert Müslümanlar152176
Faruk143229
Rina139584
Ozan Berat13738
Juan126125
EL DRAGO12663
Mell G12647
Freng98113
Uurci82167
Zuzu65616
ATA & Nemo6368
Karm61264
Rapness39652
ALP-İ3751
Atlas Penza3174
Ekonomist3013
Ordoks2870
MERİÇ26772
Psycho Deaf2554
Bora1735
Mutis1634
Eal F. Skillz15103
Paniren721
Nagazaha419
Bu listede yer almasını düşündüğünüz diğer sanatçılar için info@listeefy.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Bu sitede yer alan veriler Spotify® web sitesinde yayınlanan herkese açık verilerden derlenmiştir.
Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları İletişimGeçmiş Döviz KurlarıArmut Film