En çok dinlenen hip hop, rap, trap sanatçıları
Son güncelleme: 1 Haziran 2024
Sanatçı Aylık Dinleyici Takipçi
Lvbel C56,508,4922,174,937
UZI5,148,3204,612,932
BLOK34,798,0061,498,386
Ezhel4,383,2866,024,656
MERO4,327,1502,058,120
cakal4,175,2242,032,659
Summer Cem4,060,1291,095,726
Sefo3,706,0362,609,998
Güneş3,635,144584,503
Murda3,476,1671,192,290
Muti3,398,314566,877
Heijan3,393,2661,665,486
Motive3,386,7251,286,425
Ati2422,693,304835,237
Mavi2,684,056468,075
Kubilay Karça2,632,097440,574
Sagopa Kajmer2,562,0054,176,101
Eypio2,501,7371,364,702
Ceza2,476,8323,743,568
Halodayı2,446,754415,407
Gazapizm2,308,2363,766,892
Canbay & Wolker2,307,7121,263,325
ElMusto2,270,542575,282
Batuflex2,234,3591,175,162
No.12,111,2512,582,040
Defkhan2,095,810319,408
BEGE2,039,683822,311
Diyar Pala2,038,432633,618
Velet1,938,4301,306,897
Yener Çevik1,865,783831,819
Cash Flow1,839,230377,652
Patron1,817,0371,265,985
Anıl Piyancı1,759,4971,052,062
ALIZADE1,738,588456,184
Reckol1,657,768798,849
Şehinşah1,650,0261,363,847
Tefo1,585,86998,159
Jeff Redd1,546,97374,641
Organize1,519,058693,300
Fredo1,485,4652,710
Ozbi1,465,619553,820
Bedo1,378,162369,730
Lil Zey1,375,552434,544
Rota1,206,424255,793
Norm Ender1,131,7371,836,960
DEHA INC.1,127,839325,470
Şanışer1,097,9701,083,828
Contra1,079,4561,080,136
Taladro1,063,3901,096,844
Kayra1,058,57783,792
Kum1,043,14772,235
Wegh1,030,00326,498
Ayaz Erdoğan1,025,438236,905
Lia Shine970,522261,206
Ben Fero967,7572,466,891
Borqy964,66014,616
Ero945,585356,649
ATE927,86657,683
Ahiyan898,749170,928
Cairo896,96312,236
Decrat877,97153,394
Burry Soprano866,50770,239
Aspova865,466384,333
Hidra857,715723,185
Jefe848,00675,315
Murda823,277282,398
Massaka787,201337,472
Şam745,777181,101
Esat Bargun720,687205,342
Amentu706,07787,457
Boramess692,14151,716
Eftalya Yağcı689,71114,912
13 Killoki684,88293,944
Allame677,179420,831
Critical672,244121,932
Era7capone666,50892,068
Kozmos653,80294,078
Şenol Evgi HD649,05025,858
kefo596,122176,409
Stabil586,665416,385
Kuty570,78545,452
SWIRF566,93533,313
Aksan566,12481,760
Khontkar565,183840,824
Yung Ouzo556,537118,559
Tuhan556,217103,146
Zen-G530,266199,338
B4TU INC.526,63857,471
Joker479,747182,073
Saian466,400239,511
Killa Hakan456,694274,643
Dr. Fuchs450,310120,094
Jako447,49618,312
yungcihad445,00212,354
Ceg441,205687,838
Sansar Salvo439,748388,369
Stap435,702108,587
Tepki432,433313,064
Vio428,351147,661
Qimp427,9982,263
Aerro422,3343,454
Aqtaii416,09081,134
Canfeza414,851292,191
GNG408,147131,817
Sokrat St401,889312,874
Zeyd400,59122,803
Modd400,42241,511
Çağrı Sinci357,006105,461
Bixi Blake349,55447,544
Sehabe343,107260,541
Baneva332,50980,163
Aleyna Kalaycıoğlu305,51618,062
Revart303,85350,225
Ravend303,09357,487
Kolera293,606395,881
Ados286,304216,262
Grogi279,117127,221
Alper Ayyıldız276,554104,637
Keskin272,452157,380
Keişan267,976251,737
MAW267,32389,801
Beta Berk Bayındır252,579125,259
EX250,830103,032
Alba242,90920,446
Can7242,583115,494
Chef Bi240,35444,504
Xir239,257353,851
Ohash213,50647,874
EDDIE206,34123,170
KÖK$VL200,84672,280
Hayki188,384263,284
Fuat185,692172,590
Da Poet185,29677,456
Etki184,6257,842
Ramiz179,13847,835
Tankurt Manas172,598462,072
Deniz Sungur172,4707,918
Shawty158,08713,537
Asil Slang155,91638,647
Ayaz150,2257,886
Orkundk145,58752,187
İzah143,76317,598
Maestro138,22588,508
Istanbul Trip137,845323,579
Server Uraz132,287193,725
Kamufle126,357156,078
Şiir!125,06110,675
Musa124,0021,923
Kezzo123,326173,842
Monoman121,5074,554
Muşta117,497184,633
EGE!110,4905,770
Mode XL108,038141,177
Mceyn105,7037,587
FRO103,36227,268
Elanur103,231146,390
Eytan101,8213,582
Diablo 6396,57935,490
90 BPM95,81660,829
Isyan Tetick89,52621,325
Merve Yalçın86,763185,078
cevo86,1452,361
İmpala86,08588,454
Radansa85,43229,348
Cegıd83,259221,665
Tahribad-ı İsyan81,739165,541
Pit1080,01298,657
Karaçalı77,85686,203
Azap HG76,923209,925
Ben Büdü72,2623,867
Geeflow71,81521,973
Ayben71,733244,489
Aga B69,742126,301
D-azy69,43217,041
Yase68,92731,005
Rozz Kalliope68,14632,148
Sayedar66,76639,139
D365,38212,997
Yeis Sensura62,72476,249
Sorgu59,5817,176
Rapozof59,18857,204
2run54,6175,487
MRF53,227125,759
Kodes Kahra52,6843,452
papi51,9851,114
Kanove51,70713,485
RUBY50,0019,572
Myndless Grimes49,5135,482
Metth49,16868,618
Revios48,45316,455
Berfin Mis48,20650,804
Defa45,17114,296
Emboli44,8659,634
Pois41,90114,889
Mirac41,49618,716
Dilde41,2445,273
Siirbaz40,78960,159
Spade42739,55815,451
K'st39,07117,213
Kodes37,26444,273
Gına37,1595,104
Farazi V Kayra36,13157,649
Fery35,22660,789
Resul Aydemir33,88013,146
Zeus Kabadayı31,72695,540
Ağaçkakan31,15329,683
Todorov31,0095,375
Bilici30,3215,770
Cioman29,44258,397
İndigo29,10611,433
Kst28,1218,757
Santi Aka Universe27,7667,352
Sakorphe27,1768,583
Emar Hoca26,61030,886
Dipnot26,2115,705
Sanjar Music24,7058,083
UMK24,52234,223
Per23,8361,891
Aishe23,7153,600
Diaz Dizzy23,66618,148
Taki23,0816,714
Venus8822,79912,758
Cult35222,3205,015
zei22,1561,944
Abluka Alarm21,44743,973
Önder Şahin20,9792,914
Elleran Elvis19,68072,374
Hazel19,3028,823
Sürveyan18,7561,140
Kürşat Juan18,30698,895
EVA17,9274,638
Tutsak17,26128,074
Janset16,8021,684
Ressira16,5264,458
Gökçe Özgül16,2768,299
Oldeaf14,66112,120
Gxblin14,0224,918
Alaylı13,9163,296
Enes Alper13,9119,923
Grejuva13,7275,675
Selo12,7927,275
ice12,1871,244
Kool Jane11,8561,887
Grifon11,0145,123
Harun Adil10,1688,187
Rüzgar10,13611,881
Kimera9,7391,892
Su El Roman9,6923,516
Noise9,6583,027
Evren Besta9,64039,204
UUR9,42825,788
Alara Serena9,2061,546
İntizam9,1564,697
İstanbul Attack8,86119,450
Sirhot8,73113,495
ASLVN8,6341,552
Nasihat8,3292,057
Idyl8,1402,241
Des8,088810
Benan8,033465
Merdiven Crew7,8985,061
mir7,679824
Yaren Alaca7,666143,913
Raziel Nisroc7,4265,685
Bükre Sena Sait6,925213
Radikal6,505966
Ceyar6,077161
Necip Mahfuz4,9784,349
Berke Juan4,941115,503
Forte4,699345
Eksi244,3253,602
Dramelodi Project4,06610,509
Lider3,9384,963
Halko3,9252,460
Yankee3,8035,183
Ziya Kruse3,767475
Denizin3,6003,291
Pi3,5103,959
naperva*3,404571
amo3,3916,832
aia3,2754,095
Mami3,032122
Sahtekar2,97613,180
Sansür2,842276
Lil Owlin2,7452,372
Medusa2,7173,588
AYDEED2,5801,626
Oléin2,5741,165
Merco2,564937
Codex2,4334,564
Echo Masta2,264712
RSPC2,2559,677
Tahribat2,253238
Mt Beyazkin2,1572,902
Derya2,1094,061
$lamic Force2,0202,636
Boe B2,0201,562
Miğfemiral1,98662,613
Strach1,916871
Biey1,900355
Yılmaz Onur1,741496
Fuchs1,64344,053
Chain-B1,4711,181
Şahsi1,3711,220
Muasır1,3536,073
Emre Ogden1,292318
Başkan1,289261
FEU1,280822
PRED1,204112
Sahtiyan1,15825,140
Prozac Cyber1,119257
NVZ1,056208
Raffine1,0529,327
NİL1,047640
Ayşe Betül9941,794
Bvtu973733
Tolga İnci945278
Silahsız Kuvvet92460,672
Akdeniz Coast9191,098
Harpya896761
Duygu Aycan82331,686
Alaturka Mavzer7614,829
Perma705584
Ralkonth68623
Allin6801,066
Hira609856
Enemy One589993
Derin Darbe58012,820
Nihayet525892
ECE5152,147
Evren Penez514447
Bassel Hallak513220
Drina507739
Eda Çom4941,416
Barbo Rose478225
Doğa455549
Mist Efesya447452
LAL400819
Emre Baransel3998,218
Shadi3807
Musa Seis36026,590
Cxngxvxr3585,515
Notra2981,540
DetStyle286401
Canka265801
Seda Gazioğlu240283
Faruk205307
seli203468
Firsthan2033,263
Kurt Larsen19373
Sert Müslümanlar192303
KARL17999
Rina177562
Zeval123287
Aslı10794
Forte1001,209
Gros1005,324
Gizem Arı98419
Mak9798
Young Mercy9485
MN 69679417
Freng78119
Endişe7326
Ozan Berat59106
Juan54113
Buğra Milat50106
EL DRAGO4976
Zuzu46595
Varmeta46119
Gepp43109
Uurci41289
ALP-İ4065
Karm34336
MERİÇ32768
Atlas Penza32182
Volt Raiden3169
Ordoks2774
Rapness23738
Eal F. Skillz22105
Mutis1937
ATA & Nemo1659
Psycho Deaf1386
Ekonomist1215
Bora1231
Zenka718
Nagazaha320
Paniren223
Zena15,576
Mell G144
Dapila0786
Bu listede yer almasını düşündüğünüz diğer sanatçılar için info@listeefy.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Bu sitede yer alan veriler Spotify® web sitesinde yayınlanan herkese açık verilerden derlenmiştir.
Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları İletişimGeçmiş Döviz KurlarıArmut Film