En çok dinlenen hip hop, rap, trap sanatçıları
Son güncelleme: 20 Nisan 2024
Sanatçı Aylık Dinleyici Takipçi
Lvbel C56,033,6671,977,956
UZI5,347,2304,465,592
Ezhel4,750,1755,992,563
BLOK34,534,2891,340,786
cakal4,433,4371,981,508
Summer Cem4,211,8861,088,841
Sefo3,885,9582,568,505
Motive3,850,3961,200,078
MERO3,811,7092,047,494
Heijan3,744,1111,633,930
Güneş3,735,122566,534
Muti3,525,999519,248
Murda3,150,0661,189,987
Kubilay Karça3,021,674418,859
Mavi2,735,174453,533
Halodayı2,697,330385,946
Sagopa Kajmer2,656,6144,052,122
Ati2422,525,090795,480
Canbay & Wolker2,503,4451,244,932
Defkhan2,483,668311,928
Eypio2,478,2021,346,822
Ceza2,394,6003,686,045
BEGE2,225,795815,933
Batuflex2,215,5201,155,425
No.12,192,4572,526,250
ElMusto2,105,865536,421
Velet2,086,0191,300,234
Gazapizm2,070,3093,731,767
Diyar Pala2,044,043617,863
Reckol1,937,801776,270
Anıl Piyancı1,916,5701,048,958
Fredo1,915,7742,300
Cash Flow1,910,152348,482
Lil Zey1,854,830429,614
ALIZADE1,773,904429,333
Patron1,764,2421,259,744
Wegh1,700,61923,975
Yener Çevik1,665,063807,018
Şehinşah1,623,4061,356,862
Tefo1,595,26890,586
Decrat1,507,73551,183
DEHA INC.1,469,559308,383
Organize1,461,605666,496
Jeff Redd1,460,88065,757
Bedo1,419,520365,100
Borqy1,402,55213,575
Ozbi1,255,602553,218
Norm Ender1,247,9141,824,526
Contra1,181,8401,068,670
Rota1,139,929249,185
Kayra1,114,12173,129
Taladro1,106,1791,085,347
Kum1,106,02170,794
Şanışer1,099,5441,085,604
Cairo1,044,42111,443
Lia Shine1,039,618260,345
ATE1,036,76054,412
Ben Fero999,1442,469,712
Ayaz Erdoğan985,554227,442
13 Killoki975,31383,148
Hidra927,293713,974
Burry Soprano909,94770,391
Kuty864,82742,732
Aspova862,834383,585
Ero845,510343,744
Murda831,249268,780
Jefe794,98972,012
Ahiyan785,899166,623
Kozmos785,01394,489
Massaka756,927330,719
Critical746,904120,020
Şam738,340176,571
Esat Bargun727,351202,671
Amentu705,58781,656
Tepki665,448313,580
Boramess662,49750,108
Aksan661,86281,184
Eftalya Yağcı644,84614,557
SWIRF641,74329,644
kefo631,770165,049
Yung Ouzo630,232117,968
Tuhan612,457103,219
Khontkar601,209843,454
B4TU INC.568,10453,293
Stabil546,835409,855
Qimp486,6531,928
yungcihad476,75711,516
Jako474,35318,233
Modd464,66140,910
Vio464,571147,295
Killa Hakan461,668274,067
Ceg460,002686,078
Dr. Fuchs456,947118,770
Stap451,236106,319
GNG447,310123,635
Şenol Evgi HD441,14124,409
Aqtaii427,25480,053
Canfeza417,801291,090
Sokrat St390,056313,859
Sansar Salvo389,894385,183
Allame384,457413,258
Bixi Blake383,04347,306
Zen-G382,911198,397
Çağrı Sinci363,975104,902
Revart357,56050,307
Xir334,767356,032
Ados331,333216,201
Sehabe330,339260,796
Ravend314,52457,056
Keişan311,304253,196
Da Poet305,93276,506
EX305,306100,073
MAW303,97889,653
Etki302,5787,459
Can7290,371111,138
Alper Ayyıldız286,120104,496
Alba285,59020,046
Grogi270,994127,334
Kolera265,949386,908
EDDIE252,67222,777
Saian243,356238,296
Ohash221,79547,527
Ayaz217,5527,742
Chef Bi216,64444,171
Ramiz212,51647,540
Joker201,266178,248
Keskin200,201151,269
Baneva198,21278,842
KÖK$VL195,83772,100
Tankurt Manas190,316464,595
Fuat188,097172,244
Elanur183,748147,196
Aleyna Kalaycıoğlu181,94311,269
Hayki180,359262,476
Deniz Sungur177,8257,829
Asil Slang171,62738,240
Shawty169,57113,009
Orkundk164,20052,279
Kezzo155,962174,522
İzah154,81017,280
Maestro153,61787,049
Monoman144,9794,432
Istanbul Trip142,739323,570
Muşta134,116185,441
Isyan Tetick132,65221,207
RUBY128,5839,484
Server Uraz127,767194,059
Kamufle121,206155,897
Musa119,5231,836
Mode XL117,758141,560
Mceyn117,0167,448
Geeflow116,54121,628
FRO110,21427,055
Şiir!107,26510,117
90 BPM102,01560,573
Eytan100,8693,511
Diablo 6397,15433,853
Beta Berk Bayındır96,918122,279
İmpala96,21688,796
Ayben91,752243,714
Spade42788,33615,308
Cegıd88,157220,615
Tahribad-ı İsyan85,258166,156
Radansa85,23128,964
Azap HG85,067209,790
Merve Yalçın79,537181,825
Pit1077,44197,695
Karaçalı77,04185,370
Ben Büdü75,7263,833
Aga B74,704126,959
Rozz Kalliope73,11232,269
Sayedar71,76238,804
Yeis Sensura71,44776,259
Aerro65,4693,362
Yase65,12730,997
Sorgu63,6626,687
D361,48712,364
Rapozof60,01556,961
Kodes Kahra58,1603,190
MRF57,788126,493
Metth55,75768,925
Resul Aydemir52,90512,960
2run52,7005,150
Myndless Grimes52,1605,409
Defa51,96514,236
Mirac51,02618,635
Kanove48,43113,231
Emboli47,4439,571
Zeyd45,84522,296
Kodes42,51244,286
Dilde41,9625,175
K'st39,96816,752
Berfin Mis39,77350,338
Ağaçkakan39,05429,382
Todorov37,7755,347
Gına36,8354,824
Fery36,20160,990
Per35,0341,875
Bilici34,3115,716
Farazi V Kayra33,91356,466
Cioman33,06557,416
Siirbaz32,82660,190
Santi Aka Universe31,0287,137
Revios30,30616,378
Sakorphe29,7608,514
İndigo29,64711,209
Aishe28,5993,568
Kst27,3698,491
UMK26,76533,925
Cult35226,2514,935
Dipnot25,7265,461
Emar Hoca24,62930,958
Venus8824,14612,725
Ressira23,9084,363
Taki23,6566,621
Tutsak23,51428,281
Kürşat Juan23,33998,276
zei22,6621,282
Zeus Kabadayı22,61795,386
Abluka Alarm22,31043,325
Hazel21,4398,865
EVA20,9734,577
Önder Şahin20,8952,701
Sanjar Music20,7107,743
Diaz Dizzy20,48918,165
Gökçe Özgül19,1587,996
Elleran Elvis18,14572,584
Kool Jane16,0971,859
Selo15,6646,930
Alaylı15,5003,105
Oldeaf14,92612,055
Enes Alper14,6039,772
Benan12,876455
Grifon12,6185,098
İntizam12,5824,653
Harun Adil11,9327,955
Rüzgar11,61811,797
Idyl11,5732,208
Su El Roman10,8133,508
Grejuva10,4935,489
Evren Besta10,45339,334
UUR10,19725,914
İstanbul Attack10,02419,013
Noise9,7682,945
ASLVN9,6761,537
mir9,652802
Yaren Alaca9,641140,263
Kimera9,0821,715
Nasihat8,7391,978
Janset8,3891,644
Des8,243741
Sürveyan8,079956
Merdiven Crew7,9814,847
Ziya Kruse7,959463
Gxblin7,7124,791
Bükre Sena Sait7,704212
Ceyar7,661148
Raziel Nisroc7,5635,480
Alara Serena7,4881,487
Eksi246,6243,624
Sirhot6,60513,385
Berke Juan6,439116,207
Radikal5,597937
Necip Mahfuz4,9384,111
Lider4,8094,776
Lil Owlin4,5562,327
Dramelodi Project4,55310,422
AYDEED4,4531,617
Mami4,306119
amo4,2526,768
Halko4,1742,461
Forte4,063318
Bvtu4,0443,333
Yankee3,9065,189
Denizin3,8873,291
Sahtekar3,71113,138
aia3,7004,085
Pi3,6653,912
Biey3,244347
PRED2,979110
Codex2,8314,538
Sansür2,815267
Merco2,647940
Derya2,6414,043
Tahribat2,497229
RSPC2,3979,509
Miğfemiral2,19662,827
Echo Masta2,196699
$lamic Force2,1882,567
Boe B2,1881,493
Oléin2,0411,146
Mt Beyazkin2,0332,840
Strach2,012867
Yılmaz Onur1,985463
naperva*1,755509
Chain-B1,6651,139
Medusa1,6563,555
Muasır1,5995,917
Başkan1,382236
NVZ1,312200
FEU1,310799
Ayşe Betül1,2821,735
Şahsi1,2241,184
Sahtiyan1,22324,902
Raffine1,1779,293
Tolga İnci1,167275
Fuchs1,16544,124
Harpya1,154725
Perma1,039577
Hira1,034832
Ralkonth98519
Prozac Cyber965244
NİL963591
Alaturka Mavzer9404,869
Silahsız Kuvvet92961,373
Akdeniz Coast9041,080
Duygu Aycan79831,992
Enemy One674990
ECE6612,140
Drina661698
Nihayet621896
Zenka59217
Eda Çom5781,374
Allin5761,031
Mist Efesya564442
Evren Penez537442
LAL520753
Barbo Rose484226
Doğa473554
Bassel Hallak468222
Derin Darbe46612,923
Emre Ogden456318
Emre Baransel4258,311
Cxngxvxr4005,480
Musa Seis38426,583
Notra3431,517
Seda Gazioğlu330264
Endişe29324
seli284448
Gros2755,324
Firsthan2653,265
DetStyle253379
Kurt Larsen21671
KARL199100
Canka178725
Zeval146259
Sert Müslümanlar144257
Faruk143295
Gizem Arı139386
MN 696135413
Forte1151,207
Rina109567
Aslı10092
Young Mercy9681
Mak8796
Ozan Berat77106
ALP-İ7164
Juan55113
Buğra Milat54102
Zuzu52595
Uurci48294
Varmeta48120
EL DRAGO4775
Volt Raiden4169
Freng39119
Karm38338
ATA & Nemo3759
Mutis3336
MERİÇ31780
Atlas Penza29160
Rapness24725
Ordoks2472
Gepp22106
Psycho Deaf2182
Ekonomist2015
Eal F. Skillz14105
Bora731
Nagazaha519
Zena45,645
Dapila2798
Mell G244
Paniren023
Bu listede yer almasını düşündüğünüz diğer sanatçılar için info@listeefy.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Bu sitede yer alan veriler Spotify® web sitesinde yayınlanan herkese açık verilerden derlenmiştir.
Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları İletişimGeçmiş Döviz KurlarıArmut Film