En Çok Dinlenen Rock Sanatçıları
Son güncelleme: 21 Şubat 2024
Sanatçı Aylık Dinleyici Takipçi
Dedublüman4,492,8351,124,784
Canozan3,919,865472,937
Mavi Gri3,499,8011,200,093
Cem Adrian3,417,6853,388,012
Yüzyüzeyken Konuşuruz3,332,9032,682,111
Dolu Kadehi Ters Tut3,262,8102,414,111
Madrigal3,234,3411,356,524
Duman2,955,0135,365,365
mor ve ötesi2,953,8242,202,201
Teoman2,870,2052,264,249
Kalben2,784,648869,526
Model2,731,6221,384,512
Pinhani2,616,3522,240,531
Seksendört2,546,5221,246,771
Anıl Emre Daldal2,530,941252,174
Barış Manço2,502,4332,464,280
Sena Şener2,443,799668,042
emre aydın2,316,464970,132
İkilem2,278,066248,289
Gripin2,166,8771,378,594
maNga2,155,7772,363,019
Yaşlı Amca2,128,6951,327,626
Kaan Boşnak2,123,6661,026,945
Zakkum2,105,4931,075,243
Sufle2,042,155376,202
Cem Karaca1,940,3881,707,841
Şebnem Ferah1,897,8601,576,090
Emre Fel1,833,83085,628
Nil Karaibrahimgil1,789,039976,948
Son Feci Bisiklet1,785,6251,129,890
Ufuk Beydemir1,739,869726,393
MFÖ1,590,3261,117,665
Can Bonomo1,531,607715,539
Barış Akarsu1,510,404816,875
İkiye On Kala1,507,2251,208,264
Pera1,381,838718,440
Kendimden Hallice1,350,987328,151
Batuhan Kordel1,281,834341,429
Skapova1,277,784221,848
Athena1,247,0761,042,247
yirmi71,205,221200,159
Haluk Levent1,194,1101,494,511
Aydilge1,098,446552,812
Kıraç1,094,681495,717
Kâzım Koyuncu1,055,0511,121,660
Yedinci Ev1,047,445673,650
Fatma Turgut1,029,910451,109
Kargo913,630408,352
Kaan Tangöze844,118313,940
Feridun Düzağaç777,357810,568
Halil Sezai726,658523,705
Fikret Kızılok725,733410,491
Umut Kaya716,722108,647
Redd712,037334,970
Murat Göğebakan704,875214,553
Gece Yolcuları699,707772,566
Güncel Gürsel Artıktay679,48868,273
Nova Norda674,234212,063
Hayko Cepkin666,208816,598
Birol Namoğlu665,8653,004
Pilli Bebek664,377449,359
Gökçe630,516176,728
Ayna621,101106,929
Badem617,332321,042
Aylin Aslım565,29240,572
Pamela550,56162,388
Ogün Sanlısoy530,934281,392
Murat Kekilli500,481190,508
TNK483,397342,700
Koyu477,20812,735
Büyük Ev Ablukada465,887340,135
Yeni Türkü463,237463,686
Ferman Akgül439,87589,532
Nilipek.434,717368,021
Batu Akdeniz407,04357,371
Özlem Tekin386,952301,424
Vega382,42966,193
Yasir Miy364,83490,529
Bulutsuzluk Özlemi339,555323,434
Can Gox323,287199,483
Nev317,992129,655
Tuna Velibaşoğlu303,2916,254
Yasemin Mori294,35396,987
Haramiler291,721141,954
İlhan İrem268,950174,754
Karamel Makiyato243,66877,009
Gaye Su Akyol234,760182,957
Gece229,234281,650
Seyyal Taner219,2399,474
Moğollar208,841216,583
Demir Demirkan207,938231,036
Yaşar Kurt196,064121,034
Vera193,89776,182
Multitap187,75281,756
Malt168,975112,410
Palmiyeler166,052103,217
Sakin146,66192,654
Can Güngör142,12359,839
Kurban141,425146,163
Peyk122,06680,380
Kaset110,6524,033
Doğan Duru110,20314,849
Yavuz Çetin104,304153,082
Oguzhan Ugur103,37747,823
Düş Sokağı Sakinleri87,405270,436
Çilekeş84,14493,792
Sibel Tüzün76,18224,916
Cahit Berkay67,4378,803
Replikas53,85525,122
11052,94359,032
Koray Candemir48,69244,799
Façanga47,8253,884
Gevende43,66548,325
Piiz39,07846,094
Dört X Dört38,77766,227
16337,76614,146
Grizu36,66928,260
Nekropsi35,92726,507
RockA35,6166,197
mavisakal33,75679,473
Uğur Akyürek32,9756,065
Umut Kuzey32,13340,605
Ayyuka31,23932,010
Serin30,04015,858
Cem Köksal29,61634,186
Nükleer Başlıklı Kız27,03837,170
Rashit26,55942,610
Kesmeşeker26,43744,246
ÇAMUR23,90917,849
Aslı Gökyokuş23,6396,488
Canavar Banavar17,361994
Kadife16,8594,270
Özgür Çevik15,0951,470
Şort13,7742,725
Journers13,4889,428
Harun Tekin12,6315,725
The Punk Panther11,8286,730
Whisky11,32918,790
Melis Danişmend11,11863,746
Objektif10,5558,204
Atlas RB10,4493,573
Ünol Büyükgönenç10,4051,487
Yuhu9,9359,637
The Madcap9,52612,167
Asım Can Gündüz9,0078,129
Dr. Skull6,90118,657
Diken6,8777,752
Sarp6,8451,986
Başıbozuk6,7268,059
40gece5,9201,692
Cenk Durmazel5,4002,971
Cenk Taner4,08214,819
Buğrahan Çayır3,837512
DANdadaDAN3,61715,983
Ali Şota3,322544
ekho3,067756
Yiğitcan2,576641
Gizem Berk2,300335
Serdar Öztop1,3936,507
Tibet Ağırtan1,1992,988
Sabih Cangil1,102722
Black Sea Storm8991,310
Sepya815666
Efendi7721,319
Mavra707244
D-1006601,812
Kudret Kurtcebe5713,328
Aykan İlkan440167
Ayça Şen4001,425
Esra Zaim33131
Müge Emirgil19891
Tarkan Çakır133186
Taylan Ünlü7449
Renan Bilek66208
Mert Küçükaksoy20193
Tanla236
Bu listede yer almasını düşündüğünüz diğer sanatçılar için info@listeefy.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Bu sitede yer alan veriler Spotify® web sitesinde yayınlanan herkese açık verilerden derlenmiştir.
Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları İletişimGeçmiş Döviz KurlarıArmut Film