En Çok Dinlenen Rock Sanatçıları
Son güncelleme: 30 Ocak 2023
Sanatçı Aylık Dinleyici Takipçi
Madrigal3,523,404940,853
Mavi Gri3,521,879761,047
Yüzyüzeyken Konuşuruz3,357,2912,453,391
Cem Adrian3,178,9802,793,598
mor ve ötesi2,921,9811,894,272
Dolu Kadehi Ters Tut2,882,2271,980,982
Pinhani2,738,8192,057,984
Duman2,677,6224,551,217
Kalben2,467,039737,066
Teoman2,363,0801,969,027
Yaşlı Amca2,319,447977,024
Sena Şener2,213,199569,263
İkilem2,116,115138,167
Model2,098,9741,262,992
maNga2,054,6752,097,074
Kaan Boşnak1,909,009919,542
Canozan1,897,549359,141
Seksendört1,887,5791,106,702
Zakkum1,883,949937,150
Ufuk Beydemir1,750,800670,205
Gripin1,700,2601,248,570
emre aydın1,675,910880,453
İkiye On Kala1,599,6681,081,229
Barış Manço1,563,2502,260,694
Cem Karaca1,539,1531,604,552
Sufle1,535,683319,502
Nil Karaibrahimgil1,533,794834,566
Son Feci Bisiklet1,526,3081,012,803
Şebnem Ferah1,420,1901,327,983
Can Bonomo1,349,461644,851
Kendimden Hallice1,256,410245,231
Pera1,237,597616,763
Batuhan Kordel1,234,454281,884
Athena1,206,108979,467
MFÖ1,117,9131,020,366
Kıraç1,008,474433,518
Yedinci Ev967,450546,069
Fatma Turgut945,004367,390
Haluk Levent937,5891,401,415
Kargo925,111359,460
Barış Akarsu895,216707,361
Redd836,282299,122
Umut Kaya820,69099,917
Aydilge816,743472,318
Hayko Cepkin765,441764,492
Kaan Tangöze757,358267,976
Halil Sezai750,423511,758
Feridun Düzağaç690,103766,611
Fikret Kızılok673,455391,249
Badem669,939282,983
Kâzım Koyuncu656,2811,098,707
Pilli Bebek608,654412,853
Nilipek.605,315331,399
TNK577,837329,904
Murat Göğebakan572,408181,076
Güncel Gürsel Artıktay544,31150,300
Emre Fel540,31648,718
Ayna539,63788,870
Gece Yolcuları520,492729,258
Batu Akdeniz509,29244,449
Aylin Aslım501,44038,463
Gökçe481,768147,191
Yeni Türkü465,880431,815
Nova Norda454,158187,365
Murat Kekilli443,864165,312
Can Gox418,448197,968
Bulutsuzluk Özlemi368,322298,785
Özlem Tekin357,337276,813
Tuna Velibaşoğlu354,6535,440
Ogün Sanlısoy348,051259,907
Nev348,007119,710
Yaşar Kurt344,633117,071
Ferman Akgül333,69483,910
Kurban325,243125,985
Gece318,465271,833
Haramiler311,474127,141
Gaye Su Akyol310,959168,196
Koyu297,9436,058
Multitap287,85276,397
Vera284,68270,299
Demir Demirkan271,398225,329
İlhan İrem269,008157,350
Palmiyeler245,95696,268
Yasemin Mori226,52892,147
Malt210,470101,630
Moğollar204,695204,670
Doğan Duru195,54011,532
Kaset184,2422,596
Seyyal Taner151,1667,343
Yavuz Çetin148,511137,340
Sakin143,72080,085
Düş Sokağı Sakinleri103,994262,396
Façanga94,4663,265
Peyk91,94274,311
Cahit Berkay82,0486,932
Çilekeş77,92780,214
Koray Candemir76,06839,707
RockA74,4665,413
11072,06447,008
Replikas70,40723,372
16360,51612,262
Sibel Tüzün60,27519,502
Piiz53,13143,577
Uğur Akyürek51,1445,718
Nekropsi50,97524,364
Grizu50,12223,729
Dört X Dört47,79558,898
Kadife46,5383,339
Gevende43,55046,441
mavisakal41,11974,806
Ayyuka40,09829,899
Aslı Gökyokuş39,8655,259
Journers37,7729,055
Serin36,41514,710
Rashit34,82631,486
ÇAMUR34,68516,349
Cem Köksal32,31027,564
Kesmeşeker29,99741,388
Harun Tekin29,9895,046
Atlas RB27,8033,389
Melis Danişmend22,01263,761
Özgür Çevik21,7471,309
Umut Kuzey21,38440,232
Şort20,6592,157
Whisky13,19216,578
Objektif12,5466,766
Yuhu11,8967,568
40gece10,9571,453
Asım Can Gündüz10,9346,803
Başıbozuk9,6015,926
Cenk Durmazel9,5642,735
Dr. Skull8,75915,839
Sarp8,6411,590
Diken8,3536,708
Ünol Büyükgönenç7,9991,265
DANdadaDAN7,16115,035
Buğrahan Çayır6,738387
Yiğitcan4,905606
Cenk Taner4,25113,709
ekho3,777755
Gizem Berk1,871309
Serdar Öztop1,2766,257
Sabih Cangil1,230583
Efendi1,1891,309
Tibet Ağırtan1,0972,647
Sepya1,077659
D-1005491,557
Ayça Şen5451,318
Kudret Kurtcebe5333,476
Müge Emirgil25591
Tarkan Çakır127165
Renan Bilek49192
Mert Küçükaksoy43189
Taylan Ünlü1053
Tanla433
Bu listede yer almasını düşündüğünüz diğer sanatçılar için info@listeefy.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Bu sitede yer alan veriler Spotify® web sitesinde yayınlanan herkese açık verilerden derlenmiştir.
Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları İletişimGeçmiş Döviz KurlarıArmut Film