En Çok Dinlenen Rock Sanatçıları
Son güncelleme: 1 Haziran 2024
Sanatçı Aylık Dinleyici Takipçi
Dedublüman4,817,5091,264,067
Mavi Gri4,195,9621,277,661
Dolu Kadehi Ters Tut3,601,5422,478,971
Cem Adrian3,599,6823,486,952
Canozan3,232,332516,898
Madrigal3,195,2561,405,443
mor ve ötesi3,160,3012,254,892
Yüzyüzeyken Konuşuruz3,081,4282,707,708
Duman3,041,1985,510,508
Kalben3,035,270918,615
Model2,956,0511,420,302
Pinhani2,860,1682,260,479
Teoman2,694,3882,317,904
Sena Şener2,629,393688,818
emre aydın2,559,866996,394
Seksendört2,511,8491,280,174
Barış Manço2,485,9992,544,366
Emre Fel2,415,892134,301
Gripin2,391,1321,405,197
Anıl Emre Daldal2,366,790293,410
maNga2,337,9592,420,229
Nil Karaibrahimgil2,291,1251,016,340
Kaan Boşnak2,257,2791,046,540
Sufle2,167,169384,518
İkilem2,101,479274,432
Yaşlı Amca2,037,9151,378,606
Zakkum2,036,9311,108,095
Şebnem Ferah1,900,3321,628,447
Ufuk Beydemir1,804,665733,248
Son Feci Bisiklet1,794,4621,149,615
Cem Karaca1,780,8101,760,096
Can Bonomo1,723,620735,084
Athena1,532,4651,057,124
MFÖ1,529,1631,128,958
İkiye On Kala1,438,6151,227,878
Pera1,401,512736,457
Barış Akarsu1,400,968852,275
Kıraç1,387,452520,586
Kendimden Hallice1,280,823341,550
Skapova1,277,521247,689
yirmi71,221,574212,412
Batuhan Kordel1,214,710352,592
Haluk Levent1,179,9251,520,136
Aydilge1,123,095570,686
Rafat Hasanlı1,095,24910,679
Fatma Turgut1,033,510473,839
Kâzım Koyuncu995,5661,141,339
Can Koç984,22964,508
Yedinci Ev980,221692,521
Kargo965,956410,862
Bağzıları815,831486,763
Umut Kaya810,157110,897
Nova Norda809,487218,530
Kaan Tangöze803,247322,386
Feridun Düzağaç753,161817,658
Ayna745,401114,385
Redd738,038340,827
Yeni Türkü731,745468,446
Hayko Cepkin728,810823,169
Gece Yolcuları709,131780,958
Fikret Kızılok693,188415,495
Gökçe687,692188,694
Birol Namoğlu680,4504,065
Güncel Gürsel Artıktay677,49670,994
Halil Sezai672,044531,584
Murat Göğebakan650,774224,809
Pilli Bebek633,766452,990
Nilipek.596,976370,183
Badem587,236323,158
Pamela578,22063,475
Aylin Aslım555,71042,160
Ogün Sanlısoy552,692284,125
Murat Kekilli511,644200,381
TNK455,528344,949
Büyük Ev Ablukada427,910343,982
Koyu427,84313,937
Özlem Tekin423,938308,043
Batu Akdeniz419,54357,946
Ferman Akgül391,88192,591
Vega375,28069,047
Rana Türkyılmaz374,25038,889
Yasir Miy370,56392,528
Eskitilmiş Yaz359,33673,640
Zaaf356,92621,304
Bulutsuzluk Özlemi347,712326,574
Flört344,741142,012
Can Gox319,280201,345
Nev285,254132,764
Karamel Makiyato282,44778,375
Tuna Velibaşoğlu278,7146,490
Yasemin Mori273,09097,942
İlhan İrem265,183180,504
Haramiler264,565144,809
Gaye Su Akyol238,557186,002
Kaldı 8220,14222,292
Belki Biraz216,23514,185
Seyyal Taner208,00110,232
Gece204,473285,198
Demir Demirkan202,383231,429
Moğollar199,171222,215
Tuar193,0133,519
Multitap185,24982,310
Palmiyeler181,874104,181
Malt177,297113,503
Marsis170,375116,680
Yaşar Kurt161,719121,877
Vera158,48778,886
Simge Pınar149,20943,993
Kurban145,886148,030
Sakin143,86993,761
Peyk135,59881,757
Sera Savaş126,79917,676
Yavuz Çetin122,843154,063
Can Güngör117,32160,271
Oguzhan Ugur108,36148,067
Doğan Duru103,61615,773
Sibel Tüzün97,41627,417
Kaset89,2794,296
Egemen Akkol85,6856,882
Düş Sokağı Sakinleri85,011275,112
Çilekeş80,26595,565
Cahit Berkay65,6719,265
Koray Candemir49,59445,939
Replikas46,64525,488
Uğur Akyürek45,5866,620
11044,46059,616
Façanga41,6233,934
Piiz41,15947,294
Dört X Dört40,60467,481
Özge Fışkın39,1344,216
Grizu36,82828,841
Aslı Gökyokuş35,4846,968
mavisakal34,46080,992
16333,90814,399
Gevende31,66348,754
Canavar Banavar29,6651,041
RockA29,1456,377
Rashit27,41342,915
Cem Köksal26,49534,809
Ayyuka26,23332,447
Serin25,92716,086
Nükleer Başlıklı Kız25,28537,940
Nekropsi24,42026,840
Kesmeşeker23,75844,443
ÇAMUR23,39218,239
Şort16,7352,783
Özgür Çevik15,3131,517
Journers12,5589,634
Harun Tekin11,5495,865
Kadife11,4384,382
Whisky10,97619,229
Atlas RB10,2573,637
Objektif9,6808,621
The Madcap9,62912,395
Asım Can Gündüz9,3908,477
The Punk Panther9,3576,895
Yuhu9,3239,872
Melis Danişmend8,68764,309
Ünol Büyükgönenç8,5391,581
Cenk Durmazel6,7283,078
Dr. Skull6,72319,109
Aykan İlkan6,546165
Umut Kuzey6,42840,731
Ali Şota6,3481,078
Diken6,0368,104
Sarp5,5012,137
Başıbozuk5,2968,848
40gece4,7921,704
Gizem Berk3,893348
Buğrahan Çayır3,717482
Cenk Taner3,45514,841
DANdadaDAN3,39116,081
ekho2,902747
Yiğitcan2,288649
Serdar Öztop1,6336,561
Tibet Ağırtan1,2913,211
Sabih Cangil1,148701
Sepya727670
Black Sea Storm6941,312
Efendi6661,319
Mavra638251
D-1005751,935
Kudret Kurtcebe4973,441
Ayça Şen3951,440
Müge Emirgil17491
Tarkan Çakır123192
Renan Bilek44218
Mert Küçükaksoy26192
Esra Zaim1532
Taylan Ünlü1250
Tanla236
Bu listede yer almasını düşündüğünüz diğer sanatçılar için info@listeefy.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Bu sitede yer alan veriler Spotify® web sitesinde yayınlanan herkese açık verilerden derlenmiştir.
Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları İletişimGeçmiş Döviz KurlarıArmut Film